Aluker - футеровка камери згоряння

  - інноваційний матеріал, який зберігає і накопичує тепло, одержуване від вогню. Aluker   - найкращий і довговічний матеріал для камінних топок.

Камінні топки компанії Piazzetta облицьовані всередині камери згоряння панелями, виготовленими з Aluker®.

Aluker® - ексклюзивний інноваційний матеріал, який з'явився в результаті багаторічних досліджень розробників компанії Piazzetta. Унікальні властивості цього матеріалу:

  • відмінна стійкість до високих температур і тривалому впливу полум'я;
  • безпеку в експлуатації та підвищення надійності з плином часу;
  • простота використання та догляду;
  • висока теплоємність - здатність зберігати і накопичувати тепло.

Випал Aluker® в печі при температурі 1230 ° C

График температуры обжига Aluker в печи
Суміш компонентів, з яких виробляється Aluker® проходить випал в печі при високих температурах, що надає матеріалу механічні та фізичні властивості, типові для кераміки, використовуваної в умовах температурного стресу. Зліва - температурна крива, що характеризує випал Aluker® в муфельній печі: процес триває 24 години, при цьому температура випалу доходить до 1230 ° C.

Неперевершена стійкість до нагрівання ° C

Aluker® є результатом тривалих досліджень, що проводяться в лабораторіях заводу Piazzetta.Метою цих досліджень було створення такого матеріалу для внутрішньої футеровки камінної   топки, який був би стійкий до особливо несприятливим температурним умовам, і особливо до теплового удару, викликаного спрямованої подачею повітря в до поверхні матеріалу і, внаслідок цього, різкого підвищення температури.

Нагрев чугуна (обычный материал в каминных топках) газовой горелкой
Після півтори хвилини дії на чавун газовим пальником в ньому утворюється отвір.
Нагрев Aluker газовой горелкой
Після п'яти хвилин нагріву Aluker® такий же пальником, він зберігає всі свої фізичні властивості.

Стійкість до механічного удару і згинання

Испытание ALUKER на изгиб
При випробуванні на вигин ALUKER, навіть будучи керамічним матеріалом, продемонстрував гарне механічний опір і не витримав тільки різкого і сильного удару. Випробувальний зразок (панель ALUKER розмірами 8x16x2 см) піддався впливу сили в 100 кг.

Поліпшені параметри горіння і розподілу тепла

Ще однією перевагою камінної топки, викладеної панелями з Aluker є її значна потужність і здатність накопичувати і відбивати тепло. Панелі з Aluker накопичують тепло, вироблене полум'ям, і помітно покращують якість горіння, практично мінімізуючи т.зв."Мертві періоди" між закладками дров.

На малюнку нижче показується уповільнена зйомка процесу займання нової порції дров від вугілля з попередньою закладки.

Возгорание дров в топке с Aluker

1 Коментарії

Тарас:
04/12/2014, 10:15:06 PM
Відповісти

Что означает " является ее значительность мощность "(текст оригинала) и на каком языке это написано? Что имеется в виду под "качеством" горения?

Елизавета Ваткина:
04/02/2015, 10:15:27 PM

Значительная мощность (значительность - это опечатка). Под качеством горения в статье подразумевается минимизация "мертвых периодов" между закладками дров - при новой закладке дров они быстро воспламеняются за счет накопленной в футеровке тепловой энергии.

Залишити коментарій

Замовлення в один клік
Введіть ім’я
Введіть телефон
Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.