Хочете отримати знижку?

 

Дізнайтеся про можливу знижку у менеджера +38 (067) 239-78-87
- або залиште ваші контактні дані

Двосторонні топки

Двосторонні топки

Двосторонні топки - це топки, в яких є два скляних фасади, розташовані з протилежних сторін. Такі топки також називають тунельними або наскрізні, а у різних виробників вони мають такі позначення: double face, double vision, tunnel, D. За допомогою двосторонньої топки можна облаштувати оригінальний камін, що має два фасади в суміжних кімнатах, наприклад, вітальні і кабінеті, або ж камін, вбудований в перегородку-колону посеред кімнати, зонується простір на такі зони як, наприклад, вітальня і їдальня. Також, наскрізний скляний фасад дозволяє об'єднати візуально суміжні приміщення.

Двостороння топка дозволяє милуватися вогнем каміна одночасно з суміжних кімнат. Однак, є й певні нюанси, які слід врахувати при виборі такої топки:

  • наскрізні топки мають знижену потужність обігріву, в порівнянні зі стандартними топками аналогічних розмірів;
  • для установки крізної топки часто потрібно більший діаметр димоходу - 250 - 350 мм (хоча, наприклад, серед моделей чеського заводу BeF Home є двосторонні топки з діаметром димоходу 180 мм);
  • одночасне відкриття скляних дверцят з обох сторін може привести до виникнення протягу між приміщеннями, можливому попаданню диму і виникненню зворотної тяги (тому рекомендується відкривати двері тільки з однією із сторін);
  • не можна "закидати" дрова у двосторонню топку, так як різкий удар об скло, що заміняє задню стінку, може привести до його механічного пошкодження.

Розглядаючи двосторонні камінні топки, слід звернути увагу на спосіб відкривання протилежних дверцят. Можуть бути такі варіанти:

  • двоє дверцят з боковим відкриванням;
  • одні дверцята з боковим відкриванням (або відкидні, як склопакет, якщо вони широкі), другі - з вертикальним підйомом (гільйотиною);
  • двоє дверцят з вертикальним підйомом (гільйотиною).

З огляду на високу вартість механізму вертикального підйому, різниця в ціні за 2 гільйотини може доходити до 1000 євро тільки за рахунок способу відкриття дверцят.

У нашому каталозі представлено хороший вибір двосторонніх камінних топок різних виробників - від практичних чавунних топок до ексклюзивних моделей преміум-класу. З нашим асортиментом тунельних камінів ви можете ознайомитися у статті "Двосторонні (тунельні) каміни".


Показати:
Сортувати за:
Замовлення в один клік
Введіть ім’я
Введіть телефон
Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.