Хочете отримати знижку?

 

Дізнайтеся про можливу знижку у менеджера +38 (067) 239-78-87
- або залиште ваші контактні дані

Печі Invicta (Франція)

Печі Invicta (Франція)

Взявши за основу звичайну дров'яну піч, Invicta додала до неї сучасні лінії і форми. Таким чином, поряд з широким вибором традиційних моделей, серед печей Invicta є безліч унікальних дизайнерських рішень. Велика палітра форм і розмірів дозволить використовувати їх в інтер'єрах різних стилів.

Печі-каміни тривалого горіння Invicta підійдуть як для житлового будинку, так і для заміської дачі. Варіювання теплової потужності печей від 5 до 14 kw дає можливість вибору моделі відповідно до ваших потреб в опаленні.

Якісне гладке чавунне лиття забезпечує надійність і довговічність, а також привабливий зовнішній вигляд дров'яних печей Invicta. Поряд з цим, печі Invicta оснащені унікальною системою вторинного допалювання та ефективною системою регулювання первинного повітря.

Головним атрибутом (впізнаваною рисою) всього модельного ряду є зручна скляні дверцята, яка фіксується ручкою-затвором. Корпуси виготовляються з чавуну високої якості (власного лиття) або нержавіючої сталі. Стінки камери згоряння сталевих варіантів футеровані шамотнимі плитами, що запобігає деформації стінок при високих температурах і захищає від передчасного вигоряння. Експлуатаційні характеристики сталевих і чавунних топок практично не відрізняються.

Показати:
Сортувати за:
Замовлення в один клік
Введіть ім’я
Введіть телефон
Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.