Piazzetta


Показати:
Сортувати за:

Камінна топка Piazzetta MA 262 SL

Оглядова топка з високими підйомними дверцятами - найпопулярніша модель заводу Piazzetta. Належить до модельного ряду MA SL (економічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії MA SL: В камінних топках серії MA SL з'єднані великі розміри традиційного каміну з сучасною сталевою конструкцією з керамічної облицюванням і практичними, безпечними підйомними дверцятам..

63 000 грн. (€2 250)

Камінна топка Piazzetta MA 264 SL

Популярна широкоформатна камінна топка з підйомною дверкою шириною 1,2 м. Належить до модельного ряду MA SL (економічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії MA SL: В камінних топках серії MA SL з'єднані великі розміри традиційного каміну з сучасною сталевою конструкцією з керамічної облицюванням і практичними, безпечними підйомними дверцятами. Ви можете нас..

65 520 грн. (€2 340)

Камінна топка Piazzetta MA 271 SL Знижка

Камінна топка Piazzetta MA 271 SL

Широка тристороння топка, найпопулярніша модель цієї форми, з підйомними дверцятами. Належить до модельного ряду MA SL (економічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії MA SL: В камінних топках серії MA SL з'єднані великі розміри традиційного каміну з сучасною сталевою конструкцією з керамічної облицюванням і практичними, безпечними підйомними дверцятами. Ви може..

101 920 грн. (€3 640) 91 730 грн. (€3 276)

Камінна топка Piazzetta MA 272 SL Знижка

Камінна топка Piazzetta MA 272 SL

Панорамна U-подібна тристороння камінна топка, обладнана підйомними дверцятами. Належить до модельного ряду MA SL (економічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії MA SL: В камінних топках серії MA SL з'єднані великі розміри традиційного каміну з сучасною сталевою конструкцією з керамічної облицюванням і практичними, безпечними підйомними дверцятами. Ви можете на..

99 120 грн. (€3 540) 91 280 грн. (€3 260)

Камінна топка Piazzetta MA 284 SL Знижка

Камінна топка Piazzetta MA 284 SL

Рівностороння кутова камінна топка невеликого розміру з підйомними дверцятами. Таку топку можна орієнтувати кутом як вправо, так і вліво. Конструкція дверцят - суміщені під прямим кутом стекла однакового розміру. Належить до модельного ряду MA SL (економічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії MA SL: В камінних топках серії MA SL з'єднані великі розмір..

65 800 грн. (€2 350) 59 220 грн. (€2 115)

Камінна топка Piazzetta MC 85/55 BL Новинка

Камінна топка Piazzetta MC 85/55 BL

Сталевий корпус топки MC 85/55 BL розмірами 87.5х67.5 см. Захисний внутрішній шар облицювання виконаний з жароміцного матеріалу Алукер. Скляні дверцята з підйомом вгору. Номінальна теплова потужність 13.9 кВт. Розробникам проектів домашнього опалення італійська компанія Piazzetta, виробник печей і камінів, пропонує чудові рішення, які втілюють в собі кращі естетичні та функціональні характеристи..

0 грн. (€0)

Облицювання для каміна Colonia

Обрамлення для каміна COLONIA від італійської компанії Piazzetta. Виготовлено з кольорової майоліки ручної роботи з легким рельєфним малюнком. Сталевий профіль сірого або чорного кольору. На фото колір Rosso Lava, в конструкції каміна використана двостороння топка ME 90/44B. Зразки кольоровий майоліки ви можете побачити у нашому шоу-румі. Це облицювання розроблено для наступних моделей камінн..

13 720 грн. (€490)

Облицювання для каміна Easy

Обрамлення для каміна EASY від італійської компанії Piazzetta. Виготовлено з кольорової майоліки ручної роботи. На фото рамка виконана в кольорі Neve (білосніжний). У конструкції каміна використана камінна топка ME 120/48. Зразки кольоровий майоліки ви можете побачити у нашому шоу-румі. Це облицювання розроблено для наступних моделей камінних топок Piazzetta (нижче):..

21 280 грн. (€760)

Облицювання для каміна Lipsia

Обрамлення для каміна LIPSIA від італійської компанії Piazzetta. Виготовлено з кольорової майоліки ручної роботи з сірим або чорним профілем. На фото колір обрамлення Bianco Grigio, профіль сірий. У конструкції каміна використана топка ME 120/48. Вартість камінного порталу для камінних топок MA 264 SL, ME 120/48 - 580 € (для інших - 525 €). Зразки кольоровий майоліки ви можете побачити у на..

14 110 грн. (€504)

Портал для каміна Istria

Камінний портал ISTRIA виконаний з полірованого каменя   Wradze. Завдяки стриманості декоративних деталей строгі прямі лінії цього камінного порталу ідеально впишуться в сучасний інтер'єр. На фото камінний портал Istria зображений з вбудованою високотехнологічної камінної топкою HT 600. Дана камінна топка дозволяє також підключити систему..

0 грн. (€0)

Камін Easy + MA 264 SL

Що включено у вартість даної пропозиції? У цю вартість включено сумісні камінна топка й облицювання (камінний портал) італійського заводу Piazzetta, зі знижкою 10% на комплексну поставку. У вартість НЕ ВКЛЮЧЕНІ додаткові матеріали та роботи (на спорудження конвекційного термокороба з гіпсокартону з вогнетривкою ізоляцією фольговану базальтовими матами). Вартість робіт і додаткових матеріалів ..

0 грн. (€0)

Камін Lancaster + MA 266 SL

Сучасний камін вертикальних пропорцій. Верхня частина камінного порталу (над топкою) виготовлена з кольоровоъ майоліки (на вибір - безліч відтінків), нижня частина, а також полка збоку, виготовлені з мармуру. Висока топка MA 266 SL підкреслює красу вогню, дозволяючи оглядати його по всій висоті. Що включено у вартість даної пропозиції? У цю вартість включено сумісні камінна топка й облиц..

0 грн. (€0)

Камін Portale + HT 650

Камін в оригінальній італійській облицюванні з великих деталей білої майоліки, вбудований в стінну нішу. Що включено у вартість даної пропозиції? У цю вартість включено сумісні камінна топка й облицювання (камінний портал) італійського заводу Piazzetta, зі знижкою 10% на комплексну поставку. У вартість НЕ ВКЛЮЧЕНІ додаткові матеріали та роботи (на спорудження конвекційного термокороба з гіпс..

0 грн. (€0)

Камін Stoccarda + ME 84/70T

Обрамлення для каміна STOCCARDA від італійської компанії Piazzetta.   Виготовлено з кольорової майоліки ручної роботи.   Бічна полиця цієї моделі може бути справа або зліва, а також можна замовити цю модель без неї (2115 €, на 1200 € дешевше).   Декоративне обрамлення труби димоходу можна замовити додатково, 140 €. На фото конструкція обрамлення з правою полицею в ..

0 грн. (€0)

Камін York + MA 266 SL

Облицювання з високою фронтальною панеллю з майоліки (доступна у великому асортименті кольорів). Цілісне керамічне обрамлення виглядає дуже привабливо. Сталевий каркас покритий чорною емаллю. На фото майоліка в кольорі Bianco Antico з бічною полицею (опція), і високою дров'яною камінною топкою MA 266 SL. Що включено у вартість даної пропозиції? У цю вартість включено сумісні кам..

0 грн. (€0)

Камін-піч Piazzetta Canazei

Форма та лінії традиційної печі виражені в стильному облицюванні з кольорової майоліки, що обрамляє високотехнологічну сучасну топку для дров. В цілях безпеки піч обладнана дверцятами з системою автоматичного закриття і дверною ручкою з силіконовим покриттям. (У версії bianco ручка з покриттям з майоліки). Виняткова автономність До 6 годин горіння з однієї закладки дров Тести, пр..

138 600 грн. (€4 950)

Камін-піч Piazzetta E903k

В дизайні керамічного оздоблення цієї печі-каміна вгадуються традиційні тірольські мотиви. Потужність печі дозволить обігріти велике приміщення. Латунна ручка підкреслює виражений традиційний дизайн цієї моделі. Виняткова автономність До 6 годин горіння з однієї закладки дров Тести, проведені в лабораторіях заводу Piazzetta показують, що дров'яні печі забезпечують виключно тривали..

94 500 грн. (€3 375)

Камінна топка Piazzetta MA 260 SL

Камінна топка середнього розміру з підйомними дверцятами, базова модель. Належить до модельного ряду MA SL (економічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії MA SL: В камінних топках серії MA SL з'єднані великі розміри традиційного каміну з сучасною сталевою конструкцією з керамічної облицюванням і практичними, безпечними підйомними дверцятами. Ви можете насолодит..

50 960 грн. (€1 820)

Камінна топка Piazzetta MA 283 D SL Знижка

Камінна топка Piazzetta MA 283 D SL

Популярна топка з лівим кутовим склом та підйомними дверцятами, велика камера згорання. Конструкція дверцят - суміщені стекла (фронтальне і бічне). Належить до модельного ряду MA SL (економічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії MA SL: В камінних топках серії MA SL з'єднані великі розміри традиційного каміну з сучасною сталевою конструкцією з керамічн..

71 400 грн. (€2 550) 64 960 грн. (€2 320)

Камінна топка Piazzetta MA 283 S SL Знижка

Камінна топка Piazzetta MA 283 S SL

Популярна топка з правим кутовим склом і підйомними дверцятами, велика камера згоряння. Конструкція дверцят - суміщені стекла (фронтальне і бічне). Належить до модельного ряду MA SL (економічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії MA SL: В камінних топках серії MA SL з'єднані великі розміри традиційного каміну з сучасною сталевою конструкцією з керамічної об..

71 400 грн. (€2 550) 64 960 грн. (€2 320)

Портал для каміна Alghero

Камінний портал ALGHERO [Альгеро] виготовлений з бежевого полірованого мармуру Moka Cream. Завдяки стриманості декоративних деталей, строгим прямим лініям цей камінний портал ідеально впишеться в сучасний інтер'єр. Натяк на античність в рельєфі бічних колон і фриза також дозволяє вписати цей портал в класичний інтер'єр, інтер'єр стилю модерн. На фото ..

0 грн. (€0)

Портал для каміна Berlino

Камінний портал BERLINO виготовлений з білого мармуру Biancone [Бьянконе] з штучно подряпаною фактурою, з боків - збірні панелі з різнобарвного каменю Bolognini. Завдяки стриманості декоративних деталей, строгим прямим лініям цей камінний портал ідеально пасуватиме до сучасного інтер'єру, інтер'єру в стилі мінімалізм. Додаткове бокове скло в камінних ..

0 грн. (€0)

Портал для каміна Bormio

Рамка камінного порталу BORMIO виконана з білого мармуру Biancone [Бьянконе] , з боків - прямокутні блоки штучно зістареного травертину Playa Bolognini [Плайа Болоніньі], підібрані вручну, підстава з базальту Peperino, який підлягає фарбуванню або обшивці. В поставці - вентиляційні решітки для гарячого повітря. Завдяки стриманості декоративних деталей, стр..

0 грн. (€0)

Камін Calais + MA 263 B SL

Що включено у вартість даної пропозиції? У цю вартість включено сумісні камінна топка й облицювання (камінний портал) італійського заводу Piazzetta, зі знижкою 10% на комплексну поставку. У вартість НЕ ВКЛЮЧЕНІ додаткові матеріали та роботи (на спорудження конвекційного термокороба з гіпсокартону з вогнетривкою ізоляцією фольговану базальтовими матами). Вартість робіт і додаткових матеріалів ..

0 грн. (€0)

Камін Calais + MA 263 SL

Що включено у вартість даної пропозиції? У цю вартість включено сумісні камінна топка й облицювання (камінний портал) італійського заводу Piazzetta, зі знижкою 10% на комплексну поставку. У вартість НЕ ВКЛЮЧЕНІ додаткові матеріали та роботи (на спорудження конвекційного термокороба з гіпсокартону з вогнетривкою ізоляцією фольговану базальтовими матами). Вартість робіт і додаткових матеріалів ..

0 грн. (€0)

Камін Colonia + MA 263 (B) SL

Увага! В цієї пропозиції врахована вартість облицювальної частини каміна тільки з фронтального боку! Для замовлення двостороннього облицювання - придбайте 2 камінних портали та камінну топку в каталозі нашого інтернет-магазину. Що включено у вартість даної пропозиції? У цю вартість включено сумісні камінна топка й облицювання (камінний портал) італійського заводу Piazzetta, зі знижкою 10..

0 грн. (€0)

Камінна топка Piazzetta HT 650 Знижка

Камінна топка Piazzetta HT 650

Високотехнологічна топка з вертикальними пропорціями фасаду і підйомними дверцятами (гільйотиною). Належить до модельного ряду HT (високотехнологічна серія) заводу Piazzetta: Загальні характеристики топок серії HT конструкція з комбінації Aluker®, чавуну і товстостінної сталі забезпечує високу ефективність, відмінну продуктивність і довговічність топок цієї серії; у постачанн..

75 600 грн. (€2 700) 68 040 грн. (€2 430)

Камінна топка Piazzetta MA 260

Відкрита камінна топка (без дверцят), середнього розміру. Відноситься до модельного ряду MA (відкриті топки без дверцят) заводу Piazzetta. Топки цієї серії підійдуть в якості основи для вуличного барбекю, або ж можуть бути використані в будинку при спорудженні відкритого каміна (якщо немає підвищених вимог до ефективності горіння палива, обігріву й безпеки експлуатації). Власне, внаслідок відсут..

0 грн. (€0)

Облицювання для каміна Friburgo

Обрамлення для каміна Friburgo від італійської компанії Piazzetta. Виготовлено з кольорової майоліки ручної роботи з легким рельєфним малюнком. Основа зі сталі, покритої чорною емаллю. На фото колір Bianco Antico. У конструкції каміна використана топка ME 90/44. Зразки кольоровий майоліки ви можете побачити у нашому шоу-румі. Це облицювання розроблено для наступних моделей камінних топок Piaz..

21 280 грн. (€760)

Портал для каміна Malibu

Камінний портал Malibu виконаний з полірованого каменя Zen, задня панель - з нержавіючої сталі з подряпаною поверхнею. Паспарту - з чорної емальованої сталі. На фото камін з дров'яної топкою ME 65/60. ..

0 грн. (€0)

Замовлення в один клік
Введіть ім’я
Введіть телефон
Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.