Хочете отримати знижку?

 

Дізнайтеся про можливу знижку у менеджера +38 (067) 239-78-87
- або залиште ваші контактні дані

Топки широкого формату

Топки широкого формату

Камінні топки широкого формату - сучасний, модний тренд в камінобудівництві. Топки з шириною скла метр і більше часто використовуються у створенні дизайнерських інтер'єрів у стилі мінімалізм, хай-тек. Топка з широким склом буде добре виглядати у великому приміщенні, і буде доречна особливо при наявності великої зони відпочинку перед каміном, так як широке скло дозволяє оглядати вогонь з різних сторін під різним кутом. Широкий формат використовується не тільки в простих топках з одним фасадом, але також і в кутових (L-подібних) топках, двох-і тристоронніх.

Однак, не варто очікувати, що вогонь в широкоформатній топці горітиме по всій її ширині (якщо, звичайно, не говорити про газові топки і біокаміни): димохід в широкій топці розташовується посередині, і дрова складають у центрі топки, не розкладаючи їх на ширину 1-1,5 м. Крім того, при невеликій висоті вогнища не видно гри язиків полум'я у верхній його частині. 

Так чи інакше, широкоформатні топки - модна цікавинка інтер'єру заміського будинку, що підкреслює сучасний стиль його мешканців.

Дивіться асортимент широкоформатних камінів за посиланням.


Показати:
Сортувати за:
Замовлення в один клік
Введіть ім’я
Введіть телефон
Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.